O nas

Otwarci na potrzeby klientów - z myślą o ich komforcie i zadowoleniu!

Debro to firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne.Właścicieli firmy cechuje długoletnie doświadczenie w branży i rzetelność w podejściu do klienta. Jako pierwszy deweloper w Łańcucie badamy rynek potrzeb potencjalnych klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.

Nasze inwestycje są projektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców. Rozpoczynając proces projektowy bierzemy pod uwagę wysoki standard wykończenia i funkcjonalne aranżacje przestrzeni. Nowoczesna architektura i dbałość o otoczenie budynków to główne wyróżniki projektowanych nieruchomości Debro.

Ceny mieszkań są szacowane realnie. Precyzyjnie określamy wartość każdego metra kwadratowego, dlatego zapewniamy wysokiej jakości mieszkania w rozsądnej cenie. Klienci na każdym etapie współpracy mogą liczyć na fachową pomoc w uzyskaniu kredytu, oraz wykończeniu i aranżacji nowego lokum. Pozostajemy do dyspozycji Klientów także po przekazaniu kluczy do lokalu.

Debro
Najnowsza inwestycja
naszej firmy

570x403

Czym się zajmujemy?

Kons Constructionbrings best services with value, potential cost saving, and provide you
with a predictable outcome.

Inwestycje mieszkaniowe

Construction of all types of buildings, infrastructure and civil works construction

Rennovation & Reconstruction

We’re offer reconstruction & rennovation service for any types of buildings.

Inwestycje komercyjne

We offer full contracting services and have the flexibility to assist our clients

Equipment Installation

We’re offer removal & installaion service with quality & quickly process

“ Jeśli będziesz przykładnie pracował osiem godzin dziennie, może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście. ”

Robert Lee Frost